ZOBACZ, CO MÓWIĄ O PIERWSZEJ BAZIE WARZYWNEJ

Długo szukałam zamiennika niezdrowych kostek rosołowych. I znalazłam 🙂 Pierwszą Bazę Warzywną.

Zdrowe odżywianie w moim domu do podstawa. I odkąd Pierwsza Baza Warzywna zagościła w mojej kuchni, mam pewność, że potrawy dla mojej rodziny są nie tylko smacznie, ale właśnie także zdrowe. Długo szukałam zamiennika niezdrowych kostek rosołowych. I znalazłam 🙂 Pierwszą Bazę Warzywną. Chyba jedyny taki produkt na polskim rynku. Dla mnie Pierwsza Baza Warzywna to powrót do natury. Bogaty smak, korzenny aromat świeżych przypraw – w wygodnej formie do użycia. Dzięki Bazie gotowanie stało się łatwiejsze. Używam ją do wielu dań: do zup, sosów, mięs, dipów, marynat. I polecam koleżankom, aby też zaczęły używać Bazę. Bo warto karmić swoje ciało tym, co najzdrowsze. W końcu jesteśmy tym, co jemy.

Dominika z Poznania

„Ta baza powinna być w kuchni każdej rodziny, która dba o zdrowie”

Pierwsza Baza Warzywna to dla mnie jedyne na polskim rynku rozwiązanie dla osób tak wymagających jak ja i moja rodzina. Jej zastosowanie sprawdza się w kuchni wegańskiej, gdzie znalezienie odpowiedniej bazy stanowi wyzwanie i gdzie smak udało się połączyć ze zdrowiem i wydajnością. Z Pierwszej Bazy Warzywnej zadowolone są też osoby jedzące mięso i moje dzieci, które teraz z większym smakiem jedzą wszystkie potrawy i zauważają różnicę na plus, pytając: ‘Mamusiu, jak to zrobiłaś, że ten sosik był jeszcze lepszy niż zawsze? Zrobisz tak samo następnym razem?’ Dla mnie jako mamy poza walorami smakowymi wielką wartość ma zdrowie, więc tym bardziej Pierwsza Baza Warzywna jest nie do zastąpienia. Według mnie baza powinna być w kuchni każdej rodziny, która dba o zdrowie”.

Kasia, Łódź

„Polecam wielbicielom dobrej, domowej kuchni”

„Jestem kreatywna i zawodowo, i w życiu, więc także w kuchni. Ale jako osoba z wieloma artystycznymi pasjami nie mam czasu gotować. Moje posiłki, poza smakiem i wyglądem, muszą być też szybkie i zdrowe.

Dlatego Pierwsza Baza Warzywna to moje wielkie odkrycie. Niezastąpiona przy moim trybie życia – jest „płótnem”, podstawą dań. Oszczędza mi czas, no i mam pewność, że wiem, co jem. Sprawdza się nie tylko w szybkim gotowaniu. Baza stała się u mnie podstawą również bardziej wymyślnej weekendowej wolnej kuchni. Jest tak dobra, że aż chce się coś nowego ugotować. Moja praca nauczyła mnie nie oceniać produktów po opakowaniu. Znamy w reklamie sztuczki, aby sprzedać produkt samą grafiką, sprytnym hasłem, podkreślić jeden walor, pośród listy wad. Ta wiedza każe mi wnikliwie analizować każdy produkt, po który sięgam. Miłym zaskoczeniem było to, że w składzie Bazy Warzywnej NIC MNIE NIE ZASKOCZYŁO na minus! To po prostu dobrze skomponowana lista samych naturalnych składników i przypraw, bogatsza od każdej kostki rosołowej. Polecam wielbicielom dobrej, domowej kuchni”.

Paulina, Wrocław
dyrektor kreatywny

„Mając to wszystko w Pierwszej Bazie Warzywnej wychodzi taniej i szybciej”

„Jestem zabieganą singielką w dużym mieście. Na gotowanie zawsze jednak znajdę czas, bo to kocham! Uwielbiam Pierwszą Bazę Warzywną, bo w przeciwieństwie do innych bulionów i kostek nie dominuje smaku potrawy, lecz wydobywa z niej to, co najlepsze. No i jest ekonomiczna czasowo i finansowo. Policzyłam, że nie zdecydowałabym się na zakup tak dużej liczby warzyw i ziół, aby doprawić jedno danie. Po pierwsze: bo drogo by to wyszło, po drugie: nie miałabym czasu tego wszystkiego obierać, kroić i trzeć. Mając to wszystko w Pierwszej Bazie Warzywnej – wchodzi taniej i szybciej. Dla mnie bomba”.

Marta, Poznań
prowadzi zespół muzyczny

Zobacz, co Przemek powiedział o robieniu potraw na bazie warzywnej…

Przemek

Pierwsza na świecie osoba, która kupiła naszą bazę warzywną

„Pierwsza Baza Warzywna to przede wszystkim warzywa i zioła – czyli pełnia smaku i aromatu. To najlepsze, co może być do zup i sosów. Ja jako mama, w dodatku zapracowana, mam mało czasu na robienie pełnowartościowego posiłku dla moich bliskich. Od kiedy mam bazę – wszystko robię szybko, smacznie, aromatycznie.

W bazie nie ma zbędnych i szkodliwych dodatków. Więc jest zdrowa – a właśnie takich produktów szukam! Dla mnie to tym bardziej cenny produkt, że jestem wegetarianką, więc na tej bazie mogę stworzyć pyszne dania zgodnie z moimi przekonaniami.

Polecam z całego serca. Warto spróbować – wtedy na pewno zagości na stałe w Waszej kuchni, tak jak w mojej”.

Anna Król, Poznań